Kdo píše?

Moje fotka
Vítejte na mém blogu, jsem Monika, máma dvou malých dětí. Po letech strávených ve světových metropolích (Londýn, NY, Praha) jsem se nedávno vrátila ke svým kořenům na malé valašské město a před sebou mám velmi akční věci - po 5 letech konec mateřské, nová pracovní role, stavba domu a jeho zařizování, děti, co mi rostou před očima. U nás se stále něco děje! Tento blog bude "ze života", sama jsem moc zvědavá co všechno se tu objeví. Baví mě kosmetika, vše kolem jídla, vše o bydlení, vše o dětech, design, foto a já nevím co ještě:)

pondělí 12. května 2014

Yankee Coconut Numeric No.2

O tom, že u mě doma frčí Yankee Candle jsem už psala

Byla jsem moc zvědavá, jaká je Yankee luxusní řada Coconut Numeric. Moc se mi líbí designově, jednoduchý skleněný válec je pro mě více oku lahodící než jejich "kompotovka". Potisk s číslem je taky trendy, určitě obal využiju i po dohoření svíčky. 

V této řadě je na výběr ze šesti různých kokosových vůní, z těch co byly v době objednávky dostupné, jsem vybrala "naslepo" Coconut & Beach Flower.
S výběrem jsem naprosto spokojená, vůně je příjemná, decentní, nevtíravá a ani ji nemusím zapalovat, stačí projít kolem svíce a vůně je krásně cítit:) no a po zapálení samozřejmě krásně provoní celý dům. Vůně je svěží, květinová, připomíná mi luxusní parfém. 

Takže jsem spokojená, cenově je teda dražší, ale vydrží hořet dlouho, ráda z této řady vyzkouším jinou vůni, lákal by mě kokos a vanilkový lusk, připadně novinkový kokos a ananas, což je vlastně můj oblíbený koktejl piňa colada:)


  


3 komentáře:

  1. vypadá to skvěle :) já chci dneska do zahradnictví zajet koupit pár vosků.

    OdpovědětVymazat
  2. To mě docela láká, i ten jednoduchý design se mi líbí. Piňa colada je i můj oblíbený!

    OdpovědětVymazat
  3. YC jsou největší stálicí mezi svíčkami, řekla bych :) ale má to své opodstatnění. Tyhle nové jsem ještě neočichala :)

    OdpovědětVymazat

LinkWithin

Podobné články